Už sa stalo tradíciou, že následník kráľovského trónu každoročne spolu so svojou rodinkou nafotí vianočný pozdrav. Tentokrát ich na nej bolo opäť o jedného viac, pričom táto snímka si za niekoľko hodín od jej zverejnenia vyslúžila takmer dva milióny lajkov.

Tohtoročné foto sa nenesie tak celkom vo vianočnom duchu. Žiadny sneh ani mráz, skôr to vyzerá na babie leto. Kráľovská rodinka si zapózovala pred fotografom Mattom Porteousom v priestoroch záhrady Anmer Hall, pričom fotka sa má použiť na vianočný pozdrav The Royal Highnesses.

Záber zachytáva vojvodu a vojvodkyňu z Cambridge Williama (36) a Kate (36) spolu s ich deťmi Georgom, Charlotte a Louisom. Tentokrát ale nejde o žiadne strojené pózy, na aké sme u tohto kráľovského páru zvyknuté, keďže kostýmčeky a saká nechal doma. Všetci na snímke pôsobia spokojne a uvoľnene, dokonca aj najlmadší princ Louis sa spolu s ostatnými milo usmieva.

Na rozdiel od staršieho brata princ Harry (34) spolu s manželkou Meghan (37) zvolili pre tohtoročný vianočný pozdrav The Royal Highnesses romantický záber, ktorý vďaka fotografovi Chrisovi Allertonovi vznikol 19. mája, v deň ich svadobnej recepcie vo Frogmore. Táto fotka však v tom istom čase nazbierala o dve tretiny lajkov menej. Žeby to niečo hovorilo o obľúbenosti páru?

Zdroj/Foto: Instagram/kensingtonroyal