Twilight sága rozpútala knižné šialenstvo už v roku 2005 a neskôr v roku 2008 sa dočkala aj svojej filmovej adaptácie. Nezabudnuteľnými sa stali najmä hlavní hrdinovia, upírsky párik Bella a Edward, ktorých stvárnil nezabudnuteľný pár Kirsten Steward a Robert Pattinson. V poslednej časti série však zažiarilo aj malé dievčatko, ktoré si zahralo ich dcéru. Malá Renesmee odvtedy poriadne vyrástla! 

Mackenzie Foy sa preslávila najmä ako filmová Renesmee po boku Kirsten Steward a Roberta Pattinsona. Po upírskej ságe sa blysla aj vo filme Interstellar, kde si zahrala s Matthewom McConaugheyom a neskôr sa jej ušla úloha aj vo filme Malý Princ.

Tento rok oslávi sympatická herečka svoje, ktorá sa okrem filmovania venuje aj bojovému športu taekwondo, svoje sedemnáste narodeniny. Práve šport z nej robí silnú ženu, ktorá je vo výbornej kondícií, no z času na čas sa nevyhne ani nepríjemným modrinám či malým zraneniam. Krásna herečka okrem iného cestuje po celom svete a občas si zapózuje aj ako modelka.

Mackenzie kedysi

Mackenzie dnes

Foto: Youtube, Instagram, redcarpetreports.de