Ak patríte medzi fanúšikov Farmy, zrejme už odratávate dni, kedy TV Markíza konečne spustí jej jubilejnú desiatu sériu, ktorá bude plná prekvapení. Okrem novej moderátorky Evelyn pribudnú nové pravidlá i celebritní účastníci vrátane spievajúcich dvojičiek Twiins. Zvládnu ale krásky ťažký boj na statku? Podľa bývalého farmára Rezu ani zďaleka!

Veronika a Daniela boli prvými menami Farmy X, s ktorými TV Markíza oboznámila divákov. Samozrejme, sa v súvislosti s dvojičkami, ktoré sú vždy od hlavy po päty dokonale upravené a nahodené do luxusného oblečenia, začali vynárať špekulácie, či nevoňavé podmienky na statku zvládnu. Twiins však priznali, že sa na reality šou tešia – najviac na varenie na piecke.

Twiins

Prečo tam išli?

To, ako budú krásne speváčky kydať hnoj či zveľaďovať statok, si zo zvedavosti pozrie asi každý. A určite i bývalý farmár iránskej národnosti Reza Givili, ktorý o účasti Twiinsiek na Farme nemá najvyššiu mienku. „Bože, tie dievčence tam prečo išli? Myslím si, že nevedia nič robiť. Tvária sa na Instagrame chrumkavo, vždy sú tip-top nahodené, takže sa stavím, že budú prvé, čo sa z maštale povracajú,“ vyjadril sa súťažiaci Farmy 5.

Reza Givili

„Som veľmi zvedavý, čo urobia, keď na nich vybehne zablatené prasa. Nemôžem si pomôcť, ale vôbec mi na takú šou nesedia. Myslím si však, že sú prefíkané, čo im zase na Farme môže pomôcť,“ Reza pokračoval v náklade mierenom na známe sestry. Vtipný Iránec, ktorý už nejaký ten rôčik prebýva na Slovensku, ostatné celebrity z Farmy X nepozná, ale myslí si, že každý jeden z nich sa prostredníctvom reality šou potrebuje zviditeľniť.

Koho by chcel Reza vidieť vo Farme X?

Exotický milovník žien si však vie na Farme predstaviť úplne niekoho iného, kto by ich dal všetkých do laty. „Nemôžem si pomôcť, ale mali radšej zavolať Zuzanu Plačkovú. Všetci si myslia, že je mimo, ale verte mi, ona by tam dala všetkých do poriadku.“ Nuž TV Markíza by mohla Rezove slová vziať ako výzvu a do ďalšej série zavolať práve slovenskú kráľovnú Instagramu. Zuzana by to na Farme rozhodne roztočila.

Zuzana Plačková

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram