Aktuálnej kráľovnej našej speváckej súťaže sa za posledný rok zmenil život od základov. Po tom, ako vo februári naplno ovládla šou Superstar, prešiel jej kariérny i súkromný život istým prerodom. Z Terezky sa tak stala atraktívna mladá dáma, ktorá si získava čoraz väčšiu základňu sledovateľov. A práve tých sa speváčka rozhodla prekvapiť jedinečnou fotografiou. 

Mašková sa v poslednej dobe prezentuje ako naozaj neprehliadnuteľná osobnosť. Len nedávno mnohých ľudí šokovala pózovaním v spodnej bielizni, pričom išlo o súčasť reklamnej kampane, za čo si už stihla zlíznuť aj nemalú kritiku.

tereza mašková

O Terezke je dobre známe, že rada a pravidelne mení výzor i štýl. Najčastejšie si to odnesie jej bohatá hriva, ktorej farebné kreácie na seba strhávajú poriadnu pozornosť. Okrem ružových vlasov vás ale na mladej umelkyni môžu upútať aj jej prenikavé modro-zelené oči. A práve tie má úplne rovnaké ako jej sestra!

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                        ho >>>TU<<<

tereza mašková

Pred malou chvíľou ostali Terezini fanúšikovia doslova ohúrení jej najnovším príspevkom. Nadaná speváčka si totiž zapózovala po boku krásnej sestry Veroniky – pohľad na obidve slečny vyvoláva jedinú otázku: Toto sú dvojičky?!

Famózna hudobníčka pridala k snímke aj dojímavý komentár. „Tým, že viem, že mám sestru, viem tiež to, že mám vždy priateľa.“ Atraktívne sesterské duo s unikátnou farbou očí a krásnymi plnými perami si v priebehu jedinej hodiny vyslúžilo už takmer 10 tisíc lajkov. Nech sa páči – toto je sestra víťazky Superstar Terezy Maškovej.

tereza mašková

tereza mašková

Zdroj/Foto: Instagram/terezaa.maskova