Ešte donedávna ho takmer nikto nepoznal. S filmom Bohemian Rhapsody sa ale život Ramiho Maleka otočil o 180 stupňov, pričom dnes mu ležia pri nohách ženy z celého sveta. Fešný Američan egyptského pôvodu má však i dvojča, ktoré v šarme za svojím slávnym bratom vôbec nezaostáva!

To, čo spôsobil vo svete film Bohemian Rhapsody, zrejme predčilo všetky očakávania. Do snímky o Frediem Marcurym sa doslova zamiloval celý svet. Hlavný hrdina Rami Malek sa totiž svojej role zhostil natoľko bravúrne, až v nedeľu z prestížneho ceremoniálu Zlatý glóbus odišiel so saškou v kategórii Najlepší herec.

Zlaty globus

Hoci by sme to do Ramiho vôbec nepovedali, v máji oslávi svoje 38. narodeniny. Avšak spolu s ním bude na torte sfukovať sviečky i jeho dvojča Sami. Presne tak, na svete existuje kópia hereckej hviezdy, ktorá bude možno na mnohé z vás pôsobiť ešte príťažlivejšie než samotný Rami. Menej známy braček sa ale podal do úplne inej sféry než umeleckej – živí sa ako učiteľ. Nuž mať takéhoto učiteľa, asi nemáme ani jednu zameškanú hodinu. :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/digitalspy, deakyenergy, YouTube, Twitter