Rozprávkový život v luxusnej vile v Rakúsku sa Martine Šimkovičovej rozpadol ako domček z karát. Napriek tomu, že jej manžel Igor podal žiadosť o rozvod ešte v decembri minulého roku, poslankyňa po jeho boku ešte stále prebýva. Môžu vraj za to finančné problémy.

Bývalá hviezda TV Markíza neprežíva zrovna najružovejšie obdobie. S manželom sa rozvádza a opustila ju i dcéra, ktorá sa vydala do Ameriky. A hoci ju už láska s Igorom nespája, stále zdieľajú jednu hniezdočku v luxusnej vile v Rakúsku.

Martina ŠimkovičováSvoj rodinný dom sa manželia rozhodli v októbri minulého roku predať za nekresťanskú sumu viac ako 860-tisíc eur! Ako uvádza portál Pluska.sk, dnes už ale na stránke realitky svieti pri nehnuteľnosti omnoho nižšie číslo, konkrétne 650-tisíc eur, čo značí, že sa dvojica zrejme domu potrebuje zbaviť. Navyše do domácnosti vraj Martina peniazmi vôbec neprispieva a všetky výdavky hradí Šimkovič.

Martina Šimkovičová

Finančne náročná réžia domu a jeho problémy s predajom pravdepodobne poslankyňu prinútili zháňať si nový podnájom. „Martina sa chce presťahovať do Bratislavy a kúpiť si tu byt, no má problémy s hypotékou,“ prezradil zdroj z jej okolia. Vyzerá to teda tak, že si sympatická blondínka bude musieť zvykať na skromnejší bytík.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram, YouTube