Tak ako po minulé roky, aj tento zavítal do našich obývačiek malý Matýsek, o ktorom je známe, že sa pos*al. Konkrétne včera sme mohli na obrazovkách TV JOJ sledovať kultový film S tebou mě baví svět. Avšak z rozkošného Matýska je dnes zrelý štyridsiatnik!

Komédiu S tebou mě baví svět od režisérky Márie Poledňákovej poznajú snáď všetky generácie. Neodmysliteľnou postavou tejto snímky je určite aj malý Matýsek, ktorý mal v čase natáčania filmu dva roky.

S tebou me bavi svet

K tomu, aby sa stal rodený Pražák populárny v celom Československu, mu stačila jedna jediná rola. Lukáš Pelánek môže za všetko vďačiť svojej mamine, ktorú zaujal filmový inzerát. A keďže na konkurze Lukáško pri podávaní z rúk do rúk ani raz nezaplakal, a práve naopak, dokázal sa rozplakať na povel, rola bola jeho. Z natáčania si však nič nepamätá.

S tebou me bavi svet

V súčasnosti má Lukáš 38 rokov a pracuje ako poštár. Podľa informácií z jeho životopisu zverejnenom na fdb.cz je slobodný a bezdetný. Takže dámy, pokiaľ máte záujem o muža, o ktorom celý československý národ vie, že sa zamladi pred kamerami pokakal, možno máte šancu. Takto vyzerá dnes!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

S tebou me bavi svet Zdroj: fdb.cz | Foto: YouTube, Joj.sk