Po Victorii Beckham, Dare Rolins či Twiinskach sa na kariéru módnej návrhárky vydala ďalšia krásna speváčka, ktorá dlhodobo patrí medzi najlepšie oblečené ženy showbiznisu. Krásna česká diva Monika Bagarová je nielen speváčkou, ale od apríla oficiálne aj módnou návrhárkou. Za pomoci šikovného stylistu a módneho návrhára Lukáša Macháčka vytvorila zaujímavú kolekciu oblečenia! [sociallocker]

Svieža, luxusná, elegantná, ale i ležérna! Také sú prívlastky pre novú kolekciu Moniky a Lukáša, ktorý je známy aj tým, že sa dlhodobo stará o celkový look speváčky. Monika vďaka nemu vyzerá veľmi štýlovo a patrí medzi najlepšie obliekajúce sa celebrity v Českej republike.

Dvojica hľadala inšpiráciu v šatníkoch známych amerických speváčok, ako Beyonce, Ciara či Rihanna, ale aj v uliciach New Yorku. V kolekcii nájdete od spodnej bielizne cez náramky až po večerné šaty mnoho zaujímavých kúskov, prevažne v púdrových farbách. Keďže Monika chcela preniesť lásku k hudbe aj do módy, zvolila relatívne jednoduchý spôsob, a to nápismi ,,Feel the music“.

Ak by ste si chceli zakúpiť niektorý z modelov prvej kolekcie Moniky Bagarovej a Lukáša Macháčka, 30. apríla bude spustený eshop, kde môžete ocheckovať spoločne vytvorené kúsky oblečenia, prípadne si zájsť do predajne Jinylevel v centre Prahy. Kolekcia na nás pôsobí veľmi sviežim a luxusným dojmom. Nie sme proroci, ale Monike pôjde návrhárstvo pravdepodobne omnoho lepšie, než spevácka kariéra.

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Instagram [/sociallocker]