Kto by nepoznal ikonickú herečku Nataliu Oreiro zo slávnej argentínskej telenovely ,,Divoký anjel“? Kráska sa síce po jej skončení objavila ešte v niekoľkých seriáloch, no časom sa u nás z televíznych obrazoviek úplne vytratila. Vo svojej rodnej krajine však stále patrí medzi top herečky. Naposledy sa po dlhšom čase ukázala na odovzdávaní cien Martín Fierro 2016 a nedalo si nevšimnúť, ako rapídne schudla.

Natalia tento rok oslávila svoje 39. narodeniny, no pri pohľade na ňu by ste jej tipovali omnoho viac. Kým sa kedysi na televíznych obrazovkách objavovala so ženskými krivkami a plným dekoltom, dnes je tomu inak. Herečka si na odovzdávanie cien obliekla nádherné zelené šaty a patrila medzi najkrajšie oblečené ženy večera. Do odvážneho výstrihu jej však chýbalo to, s čím sa niekedy mohla naozaj pýšiť. [sociallocker]

Natalia je od roku 2001 vydatá za hudobníka Ricarda Molla, s ktorým má štvorročného syna Merlína Atahualpa. Počas slávnostného galavečera si odniesla ocenenie za najlepšiu herečku v telenovele ,,Entre caníbales“.

Ako sa vám herečka páči dnes? Nepochybujeme, že zopár kíl navyše by jej určite neuškodilo.

https://www.instagram.com/p/BFec5ujiyv5/

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BFnZYfOx5k1/

 

https://www.instagram.com/p/BFoGhb8AJem/

 

Foto: Instagram, Facebook [/sociallocker]