Spojenie svalov, hustej brady, dlhých vlasov, uhrančivého pohľadu a charizmy robí z mladého Nóra objekt túžby nejednej ženy. Upozorňujeme, že pri prezeraní jeho fotiek sa zvyšuje hladina estrogénu, zreničky sa rozširujú a predstavy vo vašej hlave budú rásť závratným tempom. 

Lasse Matberg je krásny a sebavedomý tridsiatnik z mesta Stavenger. Jeho Instagram sledujú hlavne ženy, dievčatá, slečny, dámy, babky, skrátka všetko, čo je ženského rodu. Fešák si uvedomuje svoje prednosti, a preto sa rád fotí v tesných tričkách, ale aj bez nich. S rozpustenou hrivou, ale aj s uhladeným copom. Ak ste niekedy chceli vedieť, ako vyzerá zhmotnená dokonalosť, s rukou na srdci hovoríme – Lasse je tá dokonalosť.

Svaly mu však nenarástli len tak z mlieka a šunky. Je námorníckym dôstojníkom a pravidelne trénuje. Strieľa zo zbrane a rúbe drevo ako pravý chlap. Pre portál DailyMail priznal, že mu veľa žien necháva milostné správy, chcú s ním uzavrieť manželstvo a niektorým dokonca stačí, ak s ním len otehotnejú. Toto už je iná káva, čo poviete? Dali by ste si s nórskym Tarzanom nejakú okružnú plavbu?

Foto: Instagram