Markizácka FARMA X naberá na obrátkach a každým dňom sme svedkami čoraz zamotanejších situácií. S pribúdajúcim počtom týždňov strávených mimo civilizácie už súťažiaci začínajú riešiť strategické plány a taktiky do budúcnosti. Do finále sa totiž môžu prebojovať len dvaja najlepší. No ako sa zdá, niektorí farmári majú už aj v tejto záležitosti absolútne jasno!

Niektorí z aktérov kontroverznej reality show zrejme usúdili, že teraz nastal ten správny čas, kedy si treba čo najlepšie vydláždiť cestičku priamo do finále. Ide konkrétne o Milana Vysokaia, ktorý sa už vo veľkom zaoberá zákernými taktikami. Do svojich vízií zapojil aj svojho spolubojovníka Dominika Porubského. Obaja silní pracanti tak samých seba vidia ako najideálnejších finalistov celej súťaže.

farma tv markiza

Vynaliezaví páni si už dokonca vymysleli aj vlastný plán s menami hráčov, ktorých by sa potrebovali čo najskôr zbaviť. Z hry by chceli prednostne vyraziť mužských súperov – Martina, Miša a Juraja. Neskôr sa plánujú zamerať aj na ženské pokolenie. Zatiaľ síce ešte úplne presne nevedia, ako to spraviť – ale podľa všetkého sú obaja presvedčení, že spoločnými silami sa im ich ciele podarí naplniť omnoho efektívnejšie.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/farma2018_official, YouTube | Video: YouTube