Začiatkom januára Karin Hegedüs Dvořáková vyjadrila na Instagrame veľké pohoršenie nad stavom slovenských pôrodníc. Napriek tomu, že mala zo svojho pobytu na lôžku strach, dnes je všetko inak. Exfarmárka žiari šťastím a zdravotníkom ďakuje za perfektne odvedenú prácu. Už pár hodín je totiž čiernovláska mamičkou.

Obľúbení influenceri a zároveň manželia Karin a Marek Hegedüsovci sa počas víkendu stali rodičmi. Rodáčka z Banskej Bystrice v nedeľu priviedla na svet zdravú dcérku, ktorá dostala krásne meno Melissa.

karin dvorakova

,,Šla som spontánnym pôrodom, žiadny nástrih,“ informovala fanúšikov na sociálnej sieti novopečená mamička, ktorá zároveň poďakovala milému personálu. Aj vďaka nemu sa vraj cítila skvelo. Okrem sestričky a lekára bol pre účastníčku Farmy 10 veľkou oporou i jej milovaný Marek. ,,Veľký rešpekt pred Karin a všetkými ženami, čo sú schopné vydržať… Toto by chlap nedal, to som si istý. Bol som pri celom pôrode a bol to pre mňa skvelý zážitok,“ pochválil sa hrdý otecko.

Obaja rodičia fanúšikov odkázali aj na úplne nový instagramový profil, ktorý, čuduj sa svet, patrí ich čerstvo narodenej princezničke. Hoci je Melissa z bruška vonku iba pár hodín, už sa pýši neuveriteľnými viac ako 13-tisíc sledovateľmi. Hegedüsovcom srdečne gratulujeme a dievčatám prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/marek_hegedus, melissahegedus, karinnettmom