Komička Evelyn najskôr prekvapila rolou moderátorky jubilejnej Farmy X a len pred pár dňami šokovala opäť, keď médiá obletela informácia, že sa objaví v celovečernom filme LOVEnie. Netrvalo dlho a fanúšikom z Evy opäť padá sánka. A veru spadne i vám!

Pri Evelyn sme zvyknutí, že sa stavia do pozície osoby, ktorá chce ľudí najmä zabaviť, a to kdekoľvek a akokoľvek. Častokrát sa fanúšikom neváha ukázať ani neupravená a bez makeupu – o to viac je verejnosti sympatickejšia. To však ale nie je prípad blondínkinej najnovšej fotky!

Evelyn

Ako modelka

„Claudia Schiffe… čo ? Who dat ???“ napísala moderátorka Farmy k fotke, na ktorej naozaj pripomína slávnu nemeckú modelku Claudiu Shiffer. Nalíčená, s vyžehlenými vlasmi a nahodená do štýlového čierneho outfitu – v takejto podobe Evelyn fanúšikom doslova vyrazila dych. Pri se*y zábere sa tak okamžite začali hromadiť lichotivé komentáre.

„Ty si bohyňa.“ „Wow, tak toto je bomba.“ „Čistá Claudia.“Waw, aká je*a.. takto ti pristanú vlasy, Evelyn… a aj outfit neskutočne zoštíhľuje. Aj na farmu by ťa mali takto nastylovať.“ Takto znejú reakcie na snímku, na ktorej vyzerá Evelyn fakt božsky!

Zdroj/Foto: Instagram/evelynjefresh