Život neraz píše veľmi podivuhodné príbehy, vyznievajúce na prvý pohľad poriadne desivo. Napriek strastiam osudu sa však stále nájdu ľudia, ktorí udalosti chytili do vlastných rúk a svoju knihu osudu úspešne prepísali. Bravúrnym príkladom sa stáva Angličanka Vanessa Ogden Moss.

42-ročná žena pochádzajúca z malého grófstva Derbyshire v Anglicku si v živote prešla hotovým peklom. Pred rokmi totiž prišla o milovaného syna, ktorý v piatich rokoch podľahol zriedkavému typu rakoviny. Následne sa odsťahovala od partnera a prespávala u kamarátov na gaučoch.

vanessa ogden moss

Žena, ktorej sa zo dňa na deň zrútil celý svet, sa ale nevzdala. Napriek strate dieťaťa a strechy nad hlavou sa rozhodla postaviť sa na vlastné nohy – zúfalá matka si na Facebooku založila stránku „Yummy Mumy“, zaoberajúcu sa originálnym programom zhadzovania kíl. Nápady sympatickej blondínky však zožali taký obrovský úspech, že jej ľudia sami od seba začali platiť za to, aby písala viac. Vanessa sa tak po ťažkom období konečne tešila z prvých životných víťazstiev.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

vanessa ogden moss

Pokračovanie blondínkinho príbehu je už ako z rozprávky – Angličanka si založila vlastnú firmu a našla nového partnera, ktorému porodila tri deti. Ako sama tvrdí, jej poslaním je pomáhať druhým ľuďom splniť si sny a toto posolstvo sa odzrkadľuje aj v jej biznise, ktorého prioritou je viesť ostatných ľudí na ceste za krajším životom.

Príbeh Vanessy Ogden Moss sa stáva skvelou inšpiráciou pre všetky matky ocitajúce sa z rôznych dôvodov na dne. Žena, ktorá kedysi o všetko náhle prišla, dnes zarába v priemere 25 tisíc libier za deň a jej majetok dosahuje miliónové hodnoty.

vanessa ogden moss

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Facebook/Vanessa Ogden Moss