Synček Barbory Balúchovej, ktorý je zároveň desiatym potomkom podnikateľa Borisa Kollára, má už 3 mesiace! S nekonečnou láskou k svojmu malému pokladu, ktorú šťastná mamička šíri aj na sociálnych sieťach, dostáva zabrať i Barborkina donedávna luxusná postava.

Samozrejme, že v období dojčenia sa telo matky ešte regeneruje po pôrode a máloktorá novopečená mamina sa môže pochváliť dokonalou figúrou. Pomalšie spaľovanie tukov, tak ako v prípade väčšiny žien, je i Barborin prípad. Tá dokonca sama označila svoju postavu za „veľrybkovskú“.

Na svoj Instagram pridala krásna slobodná mamička fotku spred roka, na ktorej predvádza vtedy ešte štíhlu postavu. Po čase k nej s príznačnou nostalgiou dopísala vtipný odkaz: ,,Fotenie spred roka… Kam ten čas letí? Veď som to fotila len teraz. Síce do tých nohavíc by som sa momentálne nezmestila, ale aj to bude???. Moja babka by bola s mojou momentálnou veľrybkovskou postavou spokojná a povedala by, že mám konečne cici aj rici.“

Na tento humorný komentár zareagoval Jakub Petraník, s ktorým Balúchová bodovala v rovnakom ročníku Superstar: „Bobo, ved Cici si mala!?“ Sympatickú poznámku Barborke kvitujeme a keďže sme jej postavu od pôrodu ešte nemali príležitosť zhodnotiť, veríme, že údajné veľrybkovské kilečká milujúcej mamine svedčia.

 

Zdroj: Instagram