Po tom, ako sa farmárskeho žezla chopila krásna Xénia Gregušová, vynorili sa medzi divákmi búrlivé diskusie o jej možnom dosadení do súťaže. Disciplíny vo finále markizáckej reality šou boli vraj zostavené tak, aby si výhru odniesla práve mladá plavovláska, čo malo len potvrdiť jej umelo vytvorenú účasť. Aká je vlastne pravda?

21-ročná Žilinčanka sa počas celého pobytu na statku statočne držala a na rozdiel od viacerých iných žien si žiadne zahanbujúce škandáliky nevytvárala. Diváci napokon jej empatickú povahu a večne vysmiatu tvár ocenili najvyšším počtom hlasom, čo ju taktiež posunulo o krôčik bližšie ku finálnemu triumfu.

xenia gregušová farma

Stovky nahnevaných ľudí ale po odvysielaní záverečného súboja svorne tvrdili, že o víťazstve sympatickej učiteľky tanca bolo už vopred rozhodnuté. Dokonca sa objavili hlasy, tvrdiace, že televízia Markíza Xéniu do súťaže dosadila, nakoľko sa vraj do dvanástej série sama neprihlásila.

Pravda leží niekde uprostred

Nateraz je jasné iba toľko, že zo všetkých vyhlásení je pravdivé len to posledné. Samotná kráľovná šou potvrdila, že si prihlášku do „dvanástky“ naozaj neposielala, avšak skutočná príčina sa nachádza niekde inde. ,,Ja som sa prihlásila na Farmu 11 ešte minulý rok. No bolo to neskoro a tuším to už vysielali aj v telke. Ale myslela som si, že možno budú potrebovať nejakých banditov. No nikto sa mi neozval. Až tento rok mi prišiel mail, že im tam moja prihláška ostala, ak mám stále záujem, môžem prísť na kasting. Dali mi termíny, prešla som všetkými kolami,” blondínka pre Plus Jeden Deň odhalila, že sa o účinkovanie pred kamerami uchádzala ešte minulý rok, avšak šanca jej bola ponúknutá až neskôr.

Čo sa týka toľko pretriasanej úlohy s triedením fazuliek, v tom má kráska absolútne jasno. ,,Evelyn na začiatku nepovedala, že kto bude mať v miske niečo iné, je diskvalifikovaný. Rozstrel sme mali, aj keď sme skladali stromčeky. Ja a Heňo sme mali nesprávne. Nebrala som to tak, že to bola nejaká zmena pravidiel alebo že by mi nadržiavali,” tvrdí bývalá finalistka šou Miss Universe, ktorá sa a rozprávkovú finančnú odmenu plánuje podeliť aj s kamarátmi Heňom Kuľkom a Lukášom Stanislavom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Xenia_gregusova, YouTube