Zaľúbenci z Farmy Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav spolu vytvorili jeden z najkrajších párov domáceho šoubiznisu. Horúce dni si teraz dvojica spestrila účasťou na východniarskej svadbe, kde obaja parádne zažiarili.

Lásku niekdajších farmárskych finalistov nezničila ani blondínkina účasť v drsnej markizáckej šou Survivor, kvôli ktorej hrdličky čelili dlhšiemu odlúčeniu. Dnes sa ale opäť promenádujú ruka v ruke a v prvý júnový víkend si to spoločne namierili na rusnácku veselicu.

xenia lukas

Napriek tomu, že by väčšina fanúšikov dvojicu už rada uzrela pred oltárom, o ich sobáš zatiaľ nešlo – Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav sa svadby zúčastnili zatiaľ len ako pozvaní hostia a čo sa outfitu týka, nenechali nič na náhodu.

Kým bývalá misska prítomných svadobčanov očarila v pestrých letných šatách s mandalovým vzorom a zlatou kabelkou, jej drahá polovička zvolila elegantný oblek v jemne fialovom odtieni. Lukáš pre svoje pohodlie doladil outfit ležérnymi bielymi teniskami a slnečnými okuliarmi zladenými s farbou odevu. Vysmiaty párik pôsobil veľmi spokojne a harmonicky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Xenia_gregusova