Osud farmárskeho párika Xénie Gregušovej a Lukáša Stanislava sledujú tisíce priaznivcov, ktorých spojenie sympatických finalistov z dvanástej série markizáckej šou veľmi teší. Napriek tomu, že sme u nich väčšinou zvyknutí na romantické gestá, dokážu si z času na čas aj trošku naložiť. Veď sa pozrite!

Instagram je miesto, kde všetko pôsobí omnoho nablýskanejšie a idylickejšie, než to v skutočnosti je. Niektorí ľudia ale túžia svetu ukazovať realitu bez zbytočných príkras, čoho dôkazom je aj najnovšie video od víťazky reality šou Farma.

xenia gregušová

Xénia partnera požiadala, aby jej odpovedal na otázku, prečo ju miluje. Plavovlasý mládenec sa spočiatku usiloval na kameru zahrať formu a milo jej s humorom odvetil ,,Lebo si tak kvalitne trafená,“ načo sa ale blondínka dožadovala rovnakej odpovede, akú dostala v súkromí mimo objektívu.

Vtom sa Luky zahľadel svojej vyvolenej priamo do očí a vyslovil: ,,Lebo si tak trochu je*nutá… trochu viac,“ zaklincoval to dobrodružný cestovateľ, čím nadanú tanečníčku okamžite rozosmial. V tomto prípade je ale jasné, že univerzálny slovenský vulgarizmus bol použitý v tom najlepšie myslenom význame. 🙂

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Xenia_gregusova | Foto: Instagram/Xenia_gregusova, Streamable.com