Lucia Sládečková je zrejme najuznávanejšou vizážisktou na Slovensku, ktorá sa stará o luxusný look množstva prominentných krásavíc. Dostať sa do jej rúk by ale chcela aj nejedna slečna z bežného ľudu. Mladej mamičke Marcelke tak budú možno niektoré z vás trošku závidieť.

Prácu Lucky Sládečkovej, ktorá vystupuje pod prezývkou Lucid, sleduje na Instagrame množstvo dám. Príťažlivá blondínka totiž ponúka rôzne tipy a triky k tomu, ako sa čo najlepšie nalíčiť, avšak väčšinou ich predvádza na svojej tvári.

lucid sladeckova

Lucid si ale povedala, že svojimi šikovnými ručičkami poteší aj jednu zo svojich fanúšičiek, a tak vyhlásila súťaž, v ktorej mohli zapojené dievčatá vyhrať líčenie v rámci natáčania videa. Víťazkou sa následne stala sympatická mladá mamina Marcelka. Baby si tak určite spolu povymieňali nielen beauty rady, ale aj tie mamičkovské, keďže majú obe doma malé princezné.

Napriek tomu, že čiernovláska je prirodzene krásna, známa make-up artistka jej črty tváre zvýraznila a vyčarovala z nej doslova hollywoodsku hviezdu. Len sa pozrite na tú úžasnú premenu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/makeupbylucid