Miroslav Povec sa zapísal do pamätí skalných fanúšikov vidieckej reality šou predovšetkým pracovitosťou, ale aj svojím krédom „čo na srdci, to na jazyku“. Úprimnosť však bola preňho dvojsečnou zbraňou, keďže sa kvôli nej stal častokrát hlavným aktérom drsných sporov pred televíznymi kamerami.

Miro sa prebojoval do úplného finále, kde zabojoval proti naozaj silnému súperovi. Jeho protivníkom bol David Buška, vtedy ešte zasnúbený s ex-farmárkou Lulou Gachulíncovou. Zrejme už viete, že ako víťaz odišiel domov rodák zo Spišských Tomášoviec, a teda samotný Povec.

Čo spravil s výhrou?!

Okrem titulu víťaza ôsmej série Farmy získal Miro niečo omnoho cennejšie. Mastná výhra 75 tisíc eur skončila v jeho rukách, ale ako s ňou nakoniec vynaložil? „Veľa toho mám nového,“ rozrozprával sa obľúbený farmár, pričom neskôr priznal, čím konkrétnym si urobil radosť. Zatiaľ, čo víťaz 9. série Šimon Néma investoval výhru do podnikania s kvetmi, Miro si zaobstaral niečo úplne iné.

Mám nové ovce, kozy, sviňu, a tak stroje nejaké nové,“ pokračoval s miernou nervozitou v hlase. Keďže skromnosť bola vždy Mirovou výraznou vlastnosťou, zrejme mu nebolo príjemné hovoriť pred tisíckami divákov o veciach, ktoré si kúpil za vyslúžené peniaze. Celú výhru však vôbec nerozflákal, nejakú časť sa totiž rozhodol odložiť si na založenie svojej vlastnej Farmy. Držíme palce na ceste za novým životom, Mirko! ?

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: Markiza.sk