Katarína Knechtová patrí právom medzi najlepšie speváčky na našej hudobnej scéne. Dlhoročná stálica sa prednedávnom ešte viac zviditeľnila vďaka šou Superstar 2018, kde nečakane zasadla do porotcovského kresla. Množstvo sledovateľov sympatickej brunetky tak stále rastie a Katka ich pravidelne informuje o novinkách zo súkromia.

Okolo Knechtovej sa po skončení minuloročnej speváckej súťaže doslova roztrhlo vrece s mediálnym záujmom. Môže za to najmä fakt, že sa bývalá porotkyňa zaplietla s mladým superstaristom Petrom Borkovcom. Tento vzťah bol však od začiatku veľmi turbulentný a Katka na lásku ako z búrlivej telenovely napokon aj doplatila.

knechtova

Úspešná hudobníčka ale na sebe žiaden smútok poznať nedáva a naďalej sa prezentuje s neprestávajúcim úsmevom na tvári. Milovníčka vecí medzi nebom a zemou sa pred malou chvíľou dokonca pochválila originálnou novinkou oddnes zdobiacou jej telo.

Katka totiž fanúšikom ukázala ruku s čerstvým tetovaním, ktoré najnovšie pribudlo do jej osobnej „zbierky“. Úžasná kerka znázorňujúca zaujímavú zmes ezoterických a mystických vecí sa ku Katkinej povahe perfektne hodí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

knechtova

Zdroj/Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial