Sánka dole, šéfe! To sme si povedali po tom, ako sme uvideli najnovšiu fotku speváčky Simy, ktorou sa pochválila na Instagrame. Krásna Trnavčanka totiž podnikla doposiaľ najextravagantnejšiu premenu vo svojej kariére.

Málokto vie, že Sima, vlastným menom Simona Hegerová, začala svoju spevácku kariéru v šou Hlas Československa, kde si ju v roku 2012 vzala pod ochranné krídla jej staršia kolegyňa Dara Rolins. Napriek tomu, že sa vtedy len 16-ročnej tínedžerke súťaž vyhrať nepodarilo, dnes patrí k najúspešnejším interpretkam na našej hudobnej scéne.

Sima

Ako chameleón

V tom čase pôsobila hudobníčka nenápadne, ba priam až pripomínala sivú myšku. Spolu s úspechom však jej výzor prechádzal premenami a Sima si tak okrem rôznych farieb vlasov vyskúšala aj extravagatnejší účes vo forme zapletených copíkov, ktoré aktuálne zdobia i hlavu speváčky Tiny. Najnovšie však usmievavá blondínka prekvapila ešte viac!

Sima

S novými vlasmi boduje

Ak by ste si mysleli, že dredy patria len feťákom s jointom v ruke, musíme vás sklamať. Nosia ich totiž aj krásne dámy, ako je práve Sima, ktorým takýto stajling na svojskom štýle a zároveň se*epíle pridáva ešte viac. Zo speváčkinho nového účesu sú taktiež nadšení i jej fanúšikovia – za jednu hodinu venovali dredatej fotke viac ako 10 000 lajkov. My sa k ich ováciám pridávame, Simi, za nás všetky palce hore, vyzeráš brutálne!

Sima Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova