Komičke Eve Kramerovej sa podarilo dosiahnuť úspech, o akom väčšina YouTuberov len tíško sníva. Od točenia humorných internetových videí sa totiž prepracovala až na televízne obrazovky, kde už stihla vyprodukovať vlastný sitcom či moderovať ostro sledovanú reality šou Farma. Najnovšie to však blondínka dotiahla až na plátna kín, a to vďaka českej filmovej novinke s názvom LOVEnie.

Evelyn už od začiatku svojej kariéry viditeľne vytŕčala z davu, a to nielen originálnym prejavom, ale i oblejšími krivkami. Z prebytočných kíl si však populárna zabávačka ťažkú hlavu nikdy nerobila, a dokonca si z guľatejšej postavy neváhala vo vlastných príspevkoch neraz aj sama vystreliť.

Evelyn

Nadbytočným kilogramom však nová filmová hviezda dáva pomaly ale isto definitívne zbohom! Nedávno sa totiž Evelyn poriadne vyfintila a na pražskej premiére českej komédie sa ukázala ako pravá femme fatale.

Pri pohľade na obľúbenú slovenskú komičku sa tak rozhodne nedal prehliadnuť jeden do očí bijúci detail – Evelyn výrazne schudla a v luxusnom outfite predviedla postavičku ako lusk. To, že sa blondínke podarilo zhodiť pár kíl, potvrdila pre Čas.sk aj ona sama. ,,Áno, schudla som, ale netuším koľko. Neriešim to nijak psychopaticky. Mám také kľudné obdobie, keď som začala pravidelne jesť a mám dostatok spánku,” uviedla.

Vydarenú premenu markizáckej hviezdy ocenili aj priaznivci na sociálnej sieti, kde bola kráska za svoju snahu od unesených fanúšikov odmenená tisíckami lajkov a množstvom pochvalných komentárov. Tak milé dámy, čo hovoríte na „vynovenú“ Evelyn?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Evelyn

Zdroj: Čas.sk, Instagram/Evelynjefresh | Foto: Instagram/Evelynjefresh, Facebook/Evelyn