Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmna Alagič svojimi romantickými vyznaniami ovládli celý český a slovenský šoubiznis. Pozornosť, ktorú im venujú fanúšikovia i médiá, si zjavne vychutnávajú naplno, čo dokazujú provokatívnymi príspevkami na sociálnych sieťach.

Nedávno sa na povrch dostala šokujúca informácia o možnom tehotenstve moderátorky FashionTV Czech&Slovak. Avizovať ju mali blízki priatelia známeho rapera, ktorých tvrdenia doplnili aj náznaky zo strany zaľúbeného páriku. Otázne je, či ide o ďalšiu mediálnu kačicu alebo sa môžeme tešiť na malého potomka obľúbenej dvojice.

Rytmus a Jasmina

Nech už je to akokoľvek, ich rodinka by sa mala čoskoro rozrásť o nového člena. Rytmus prostredníctvom krátkeho videa oznámil záväzok, pre ktorý sa rozhodol spolu so svojou polovičkou.

Rytmus a Jasmina

Dvojica si chce spolu zadovážiť psíka, o ktorom má jasnú predstavu. Má to však jeden háčik! Pri jeho hľadaní musel raper požiadať o pomoc všetkých svojich fanúšikov, aby mu pomohli vo výbere chovnej stanice alebo overeného majiteľa, od ktorého by mohol kúpiť čierneho alebo čokoládového kráľovského pudla s preukazom o pôvode.

Rytmus a Jasmina

Foto: Instagram