Tak ako väčšinu detských hviezd, aj Justina Biebera uhnala gigantická sláva k búrlivému životu a problémom s alkoholom a drogami. Dnes je však z neho nový človek, po ktorého boku stojí krásna modelka Hailey Baldwin. A hoci mnohí dvojici skrz Selenu Gomez na začiatku vzťah nepriali, novomanželia sa rozhodne radia k najkrajším párom svetového šoubiznisu.

Okolo sobášu kanadského speváka s modelkou Hailay Baldwin, dnes už Bieber, sa viedli mnohé špekulácie. Nakoniec na povrch vyplávala skutočnosť, že sa párik v septembri zosobášil, pričom 28. februára by si Justin s manželkou mali povedať áno ešte raz, a to už za prítomnosti rodiny a priateľov.

Justin v rozhovore pre najnovšie vydanie magazín Vogue prezradil, že Hailey považuje za svoju životnú odmenu za to, že sa správal slušne a zahodil za hlavu všetky svoje hriechy z minulosti. Do nej rozhodne patrí aj speváčka Selena Gomez, s ktorou fešáčik niekoľko rokov randil.

Práve Selena bola ženou, o ktorej si Justinovi fanúšikovia mysleli, že je pre ich miláčika tou pravou, preto sa mnohí z nich Bieberomu vzťahu s blondínkou vôbec netešili. Ak by však dnes ešte hocikto pochyboval o tom, že svadba s modelkou dobrou voľbou nebola, najnovšie fotky pre Vogue ho presvedčia, že Hailey a Justin sú pre seba ako stvorení. Srší z nich láska, harmónia a obrovské šťastie. Párik by sme tak rozhodne mohli označiť za jeden z najkrajších vo svetovom šoubiznise!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:vogue.com | Foto: Instagram/voguemagazine, jaileyshots, justinbieber, YouTube