V poslednej časti obľúbenej jojkárskej relácie „V siedmom nebi“ opäť nebola núdza o dojímavé momenty. Moderátor Vilo Rozboril uviedol tri silné príbehy, po ktorých neostalo ani jedno oko televízneho diváka suché.

V jednom z troch príbehov vystúpil aj 10-ročný Matúš, ktorého o sedem rokov starší brat Jakub trpí odmalička detskou obrnou. Keďže jeho rodičia potrebujú viac financií na starostlivosť svojho hendikepovaného syna, vynaliezavý Matúš prišiel na skvelý nápad. Rozhodol sa predávať mydielká, v ktorých sa nachádza malá hračka. Unikátny nápad, ako prinútiť malé deti umývať si ruky pred jedlom.

Na tento Matúšov nápad, ktorého snom je byť raz šéfom Národnej banky Slovenska, poukázala Alenka. Tá však s touto rodinou nemá žiadne väzby a nikdy ich ani osobne nevidela. O ich osude sa dozvedela len cez Facebook. S podobnou situáciou sa moderátor Vilo Rozboril nestretol. Vďaka nej si teraz rodina finančne prilepší, keďže mydielká s hračkami sa budú teraz predávať v každej predajni 101 Drogerie, ktorá je hlavným sponzorom jojkárskej relácie V siedmom nebi.

Zdroj|Foto: TV JOJ