Mať dlhé vlasy ako Rapunzel v snímke Na vlásku nie je možné len v rozprávke. Cory DeAn Cowley sa nestrihala od svojich siedmich rokoch, pričom jej koruna krásy je mega leskla a zdravá. Čomu za to divožienka vďačí?

Mnohé dievčatá by sa rady pýšili krásnymi dlhými a zdravými vlasmi, avšak matka príroda to občas zariadi inak – láme, štiepi, ničí. A keď sa k tomu pridá ešte aj chémia či iné vylepšováky, cesta za dokonalou hrivou je zrazu zarúbaná.

Cory DeAn Cowley nemá ani jeden z týchto problémov, jej vlasy totiž siahajú po kolená! Dievčina sa od siedmich rokov nestrihala a dnes tak čelí zo strany nežnejšieho pohlavia mnohým komplimentom. Dievčatá zároveň zaujíma, ako sa o svoje neštandardne dlhé vlasiská Cory stará.

Možno ostanete prekvapené, ale 29-ročná Američanka nepoužíva žiadne špeciálne prípravky. Vraj si vlasy len raz za čas umyje prírodným šampónom, pričom ich nezaťažuje žiadnou chémiou. Svoju korunu krásy si nikdy nefarbila a žehlička či kulma sú pre ňu taktiež tabu. A to je podľa Cory práve jej tajomstvom dlhých, zdravých a silných vlasov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: YouTube, Streamable