Výnimočná desiata séria markizáckej Farmy už spoznala svojho víťaza, ktorým sa stal mladý Dominik Porubský. Napriek tomu, že astronomickú sumu peňazí si môže užívať len jeden vyvolený, aj ostatní ex-farmári sa rozhodli splniť si po skončení šou veľké sny. S naplnením celoživotného priania sa tak pochválila aj bývalá banditka Daniela Urbanová.

Sympatická Dada sa stala najúspešnejšou banditkou desiatej série vidieckej šou. Hoci sa prebojovala až do finálového týždňa, na výhru to nestačilo. Napriek tomu sa po vypnutí kamier prezentuje ako ambiciózna a vždy dobre naladená mladá dáma, ktorá má blízky vzťah k móde, líčeniu a vždy perfektne upravenému vzhľadu.

daniela urbanova

Sympatická plavovláska si momentálne užíva veľmi vydarené obdobie, ktoré jej častokrát spríjemňujú aj spolubojovníci z rybárskej osady. Zdá sa tak, že Dada stihla na statku nadviazať pevné kamarátstva, pričom sa rozhodla postúpiť na vyšší level aj v kariérnej oblasti.

Blondínka sa teda zverila s tým, že už odmala túžila po jedinej veci. „Tento sen sa mi zrodil v hlave ako 12-ročnému dievčatku. Cesta nebola síce ľahká, ale teraz viem, že to úsilie stálo za to. Preto som šťastná, že otvorenie môjho nechtového salónu som mohla osláviť práve v kruhu týchto ľudí,“ zdôverila sa šťastná ex-farmárka, ktorej sa pred pár dňami podarilo zrealizovať vytúžený salón krásy. Spoločnosť jej robili blízke osoby z rodiny a tiež niekoľko kamarátov z Farmy X – mladá kráska túto udalosť označila za jeden z najkrajších okamihov svojho života.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

daniela urbanova

dada z farmy

Zdroj/Foto: Instagram/Urbanovadada