Miroslav Povec je ôsmim víťazom reality šou Farma, pričom jeho súboj vo finálovej stodole patril medzi najnapínavejšie časti v histórii celého projektu. Pracant z Tomašoviec sa totiž postavil voči modelovi Davidovi Buškovi, ktorého nakoniec pokoril a domov si odniesol krásnych 75 tisíc eur!

Miroslav sa na statku netajil tým, že ho baví práca s drevom. Svoje šikovné ručičky pritom ukázal pri väčšine prác, a to i v nasledujúcej deviatej sérii, kde ho televízia pozvala ako hosťa za účelom vytesania nádhernej pamätnej sochy.

Zdá sa, že Povec pretavil svoj talent i výhru do úspešného podnikania, a tak tisíce eur skončili v tých správnych rukách. Na jeho sociálnej sieti totiž pribudlo množstvo záberov na výrobky z dreva, z ktorých už na prvý pohľad sršia hodiny ťažkej práce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nie je tak pochýb, že práve Farma 8 bola pre Miroslava skvelým odrazovým mostíkom na ceste za splneným snom. Prácu známeho ex-farmára si môžete pozrieť na priložených záberoch, kde pyšne pózuje po boku svojich najnovších výrobkov.

Foto: Facebook/Drevovýroba, Miroslav Povec