Len pred pár hodinami sa na profile Dominiky Mirgovej zjavila poburujúca fotografia, ktorá všetkých prekvapila. Obľúbená speváčka sa totiž na nej nachádza v tesnej blízkosti mladého fešáka, pričom nejde o jej manžela! Kto je potom tým tajomným mládencom na fotke?!

Len prednedávnom sme vás informovali o pripravovanom videoklipe z dielne bývalého superstaristu Jana Bendiga. Na natáčanie klipu k piesni s názvom TANCUJ si prizval aj svoju spevácku kolegynku Dominiku Mirgovú, s ktorou sa kedysi zoznámili práve vďaka účasti v speváckej súťaži. Obaja sa tak pustili do pestrých príprav nakrúcania záberov k spomínanému songu – ten už čoskoro uzrie svetlo sveta.

Keďže Dominika svojich sledovateľov na Instagrame rada teší, priebežne zverejňuje originálne snímky zo zákulisia. Najprv všetkých ohúrila, keď sa predstavila v prekrásnej luxusnej róbe, v ktorej pripomínala rozprávkovú princeznú. Dokonca prezradila, že v novom klipe sa fanúšikovia dočkajú nielen nežnej romantiky, ale aj pikantnejších scén.

dominika mirgova

Ako sa zdá, atraktívna speváčka neklamala. Len pred pár hodinami totiž publikovala snímku, na ktorej sa túli k mladému Bendigovi a dokonca je vidieť náznaky bozku! Hoci sa jedná o záber z videoklipu, Dominika sa dočkala aj vyčítavej reakcie.„Preboha, veď máš muža, toto mi už príde prehnané“ objavilo sa na jej profile. Väčšinou s ňou však ľudia sympatizujú a videoklipu sa nevedia dočkať. Musíme uznať, že prvé zábery vyzerajú skutočne žhavo, a už teraz sa tešíme, kedy si ho budeme môcť pozrieť celý 🙂

dominika mirgova jan bendig

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial