Dominika Mirgová má na svojom konte množstvo svojich vlastných skladieb, avšak ako prezradila, vždy túžila naspievať aj nejaký cover. Doposiaľ ale nebol žiadny vhodný kandidát, až kým Domča nepočula úžasnú vec od rapera Majka Spirita.

,,Vždy som chcela skúsiť naspievať cover od nejakého slovenského interpreta, no nikdy ma daná skladba až tak veľmi nenadchla. Keď vyšiel album Nie Som Tu Náhodou od @majkspirit (na ktorom sa nachádza veľa kvalitných vecí ) a počula som prvýkrát IMPRESIE, vedela som, že toto je ONA,“ napísala talentovaná speváčka na Instagram, kde predstavila svoju novinku.

Dominika Mirgova

V texte sa zrejme nájde  mnoho z vás, ktorých život pohltili sociálne siete. Majk sa snažil poukázať na husnú dobu, kde ľudia žijú virtuálnou realitou. „Trvá ti hodinu, kým mi odpíšeš, ale keď som s tebou, stále si na telefóne. Yeah… A pozri, čo to s nami robí, pozri, čo to s nami robí. Impresie, nové drogy, zbierať liky, nové hobby,“ znie krátky úryvok zo skladby Impresie.

Majk Spirit

Tomu, že Dominika siahla práve po tomto Majkovom songu, sa ani nečudujeme. Vypočuť by si ho mal naozaj každý a nielen „online závislák“. O hudobné prevedenia sa v prípade bývalej SuperStaristky postaral raper Adiss, s ktorým nedávno naspievala duet Noc patrí nám. Nech sa páči, Impresie v nádhernom podaní Dominiky Mirgovej, pričom nižšie nájdete aj originál od Majka Spirita.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Mirgová – Impresie

Majk Spirit – Impresie

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial,