Spevácka diva Dara Rolins sa stále môže tešiť z veľmi úspešnej kariéry, vďaka ktorej sa o jej osobe vie nielen v našej krajine. Populárna blondínka sa ale v poslednej dobe preslávila aj veľmi preberaným rozchodom s raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským, no napriek všetkému úsmev na tvári nestráca.

Dara je už dlhé roky jednou z najvýraznejších postáv slovenskej hudobnej scény, a preto niet divu, že je o ňu stále veľký záujem. Okrem zlata v hrdle sa však môže pochváliť aj atraktívnym vzhľadom a dokonalou postavou, za akou by sa otočil nejeden chlap. Zrejme i vďaka tomu ju na sociálnej sieti sleduje takmer pol milióna ľudí, ktorí sú pravidelne informovaní o novinkách zo speváčkinho pestrého života. Kráska sa momentálne nachádza vo veľkolepom New Yorku, odkiaľ posiela fanúšikom originálne pozdravy.

dara rolins

Okrem toho sa bývalá Rytmusova partnerka pochválila aj neuveriteľne nádhernou fotkou, ktorá je súčasťou titulnej stránky najnovšieho vydania českého časopisu GRADE. Práve tento záber spôsobil u jej fanúšikov hotový ošiaľ. Vydarená snímka si v priebehu pár hodín stihla vyslúžiť takmer 10 tisíc lajkov a nadšení ľudia očarujúcu plavovlásku zahrňujú množstvom pochvalných komentárov. Prirovnávajú ju doslova k bohyni, pričom niektorí sa dokonca vyjadrili, že v krajšej póze sa Rolins ešte nikdy predtým neukázala!

dara rolins

Zdroj/Foto: Instagram/DaraRolins_vermi