Po tom, ako sa Dara Rolins rozišla s Rytmusom, bola spájaná s rôznymi mužmi. Po modelovi Dávidovi Meszárosovi, s ktorým natáčala vášnivý videoklip k songu Miesta, prišiel na rad neznámy Čech – s ním si mala Darinka podľa slov jej suseda tajne vymieńať bozky. Pred pár dňami sa ale na internete objavila fotka, na ktorej je blondínka v tesnom objatí s mladým krásavcom. 

Dara Rolins v posledných dňoch doslova žiari. Podľa mnohých speváčkiných fanúšikov jej rozchod s Patrikom prospel a teraz vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým. Vzhľadovo ju dokonca niektorí prirovnávajú k stredoškoláčke.

Dara Rolins

Uf, aký chlap!

Čo sa týka témy mužov, nedávno sa československá diva vyjadrila, že by už niekoho aj prijala. Mnohí by ju napríklad radi videli po boku krásavca Rasťa Matysa. Mladý muž sa totiž na Instagrame pochválil záberom, na ktorom drží v pevnom objatí práve Daru, pričom komentáre na seba nenechali dlho čakať – dvojicu zaplavili samé pekné reakcie. Avšak nechýbali ani uštipačné poznámky na speváčkinho bývalého priateľa.

Nová láska?

„Treba sa dať dokopy. Patrika by možno aj šľak trafil, keby to videl /vedel ???? Ale pekný párik by ste boli ?,“ takto znie jeden z komentárov, ku ktorému sa hneď pridal i ďalší. .“.pravdu..?? Konečne chlap, ktorý sa k tebe, Dara, hodí..!! To s tým Rytmausom.. bolo celé zle..nechápem, čo si na ňom videla..??,“ nezdržala sa istá dievčina.

Dara Rolins

Nuž treba uznať, že Dare by to s Rasťom naozaj svedčalo, avšak špekulácie o novej láske vyvracia samotný popis fotky, ktorý hovorí o vzťahu kamarátskom. „Good friends are like stars you don’t always see them but you know they’re always there!,“ čo v preklade znamená, že dobrí priatelia sú ako hviezdy, ktoré nevidíš vždy, ale vieš, že vždy sú tam. Tomuto milému vyznaniu 45-ročná bohyňa venovala na oplátku srdiečko.

Dara Rolins

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram