Atraktívna Dara Rolins si v poslednej dobe užila pozornosti médií viac než dosť. Možno aj preto teraz speváčka túži po troške pokoja a oddychu v kruhu najbližších. Obľúbená módna diva tak zverejnila jedinečné fotky zo súkromia, ktorými sa snaží fanúšikom vytvoriť tú správnu predvianočnú atmosféru.

S blížiacim sa Štedrým dňom sa to na Instagrame len tak hemží zábermi z vyzdobených obývačiek, v ktorých sa vynímajú originálne vianočné stromčeky. Výnimkou nie je ani Dara Rolins. S vernými sledovateľmi sa preto rozhodla podeliť o kúsok zo svojej sviatočne naladenej domácnosti. Ako sama prezradila – s dcérkou Laurou si v toto obdobie vždy dokážu nájsť čas len pre seba.

dara rolins

Úspešná hudobníčka sa ku koncu roka prihovorila aj fanúšikom, ktorým venovala zopár veľmi úprimných a krásnych slov. Zábery zachytávajúce šťastné okamihy po boku blízkych osôb tak doplnila dojemným odkazom skvele sa hodiacim k vianočným sviatkom.

„V tomto predvianočnom zhone je najdôležitejšie nájsť si čas na najbližších. Spomaliť, sadnúť si k stolu s dobrým jedlom a rozprávať sa. Práve na takto „obyčajné“ veci nám mnohokrát nezostáva čas,“ napísala Rolins, pričom je vidieť, že samotná diva v kruhu milovaných ľudí doslova žiari šťastím.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

Zdroj/Foto: Instagram/Dararolins_vermi