Celeste Buckingham sa zviditeľnila v speváckej šou SuperStar, kde to spočiatku vôbec nemala jednoduché. Prísne hlavy porotcov usúdili, že jej spev nie je dostatočný na postup. Krk jej však zachránil slovenský raper Rytmus, ktorý v nej videl talent hneď od prvého kástingu. Dnes je úspešná a spokojná po každej stránke. Len nedávno totižto priznala niečo, čo nikto nečakal.

Napriek mladému veku sa sympatická brunetka rozhodla urobiť vážny krok. Jej dobrá priateľka v nej vyvolala túžbu, o ktorej predtým známa speváčka ani netušila, a tak sa s ňou rozhodla podeliť pred davom fanúšikov.

Na internete zverejnila fotografiu s malým dievčatkom, ktoré v nej vyvolalo materinské pudy. „Neviem, či je to na mne vidieť, ale teraz chcem také aj ja ❤,“ priznala dojatá Celeste. Napriek tomu, že talentovaná kráska momentálne nemá partnera, sa zdá, že v jej živote zohráva dôležitú rolu tajomný muž, ktorého meno nechce prezradiť. „Ja som tento rok bola veľmi zamilovaná do jedného muža. Najskôr som si myslela, že ma nechce, potom som zistila, že takisto má pocity, ale proste nie je pripravený na vzťah, takže som to vzdala,“ otvorila sa prednedávnom pre Nový Čas. „Zažila som veľký romantický filmový zážitok tento rok,“ dodala.

Celeste Buckingham túži po dieťati

Foto: Instagram l Zdroj: cas.sk