Barbora Švidraňová je aktuálne na meterskej dovolenke so svojím jediným synom Gabrielom, ktorého má s talianskym priateľom Francescom. Avšak nedávno prehovorila o komplikáciach vo vťahu, pričom spomenula aj radikálne slovo – ROZCHOD.

Krátko pred pokrstením malého synčeka si samostatná mamička odskočila na otvorenie Prírodnej galérie do hotela Château Gbeľany pri Žiline. Spoločnosť jej pri tom robil spevák preslávený nielen talentom, ktorý predviedol v prvej sérií Superstar, ale aj vzťahom s moderátorkou Adelou Vinczeovou.

Presne tak! Reč je o Tomášovi Bezdedovi. Ten len nedávno atakoval všetky ženské srdcia prehlásením, že stále hľadá tú pravú lásku a jediné, po čom túži, je byť opäť zamilovaný. Zrejme práve stred týchto dvoch udalostí dohnal mnohých fanúšikov k myšlienke, že medzi talentovanými spevákmi vzniklo „niečo viac“.

Čo ich spojilo?

Je potrebné uviesť vzniknuté reči na pravú mieru. Babora Švidraňová je stále zadaná napriek tomu, že otec jej syna nebol prítomný ani na slávnostnom krste. Známa ryšavka však dôvod jeho neprítomnosti prezradila vo vyjadrení, ktoré nájdete >>>TU<<<.

Zverejnené fotografie slovenských prominentov Barbory a Tomáša z honosnej akcie majú jasné vysvetlenie. Oboch spája láska k umeniu, ktoré sa rozhodli spoločne podporiť.Rada som ťa videla po dlhom čase,“ odkázala Švidraňová na záver Bezdedovi, čím vyvrátila akékoľvek teórie o ich možných tajných stretnutiach.

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram