A je to tu! Dominika Mirgová sa s fanúšikmi podelila o nečakanú novinku. Stalo sa tak len krátko po tom, čo ohlásila zápas v boxérskej aréne proti speváčke a dobrej priateľke Aless Capparelli.

Dominika Mirgová sa už 27. decembra postaví do nekompromisného ringu. Stala sa tak z nej historicky prvá slovenská speváčka, ktorá prijala náročnú výzvu počas Fight Night Challenge spolu s raperkou Aless.

Napriek ťažkým silovým a kondičným tréningom si mladá mamička našla čas i na napredovanie v hudobnej kariére. S fanúšikmi sa totiž najnovšie podelila o nečakanú novinku v podobe nového albumu.

„Takýchto dní mám momentálne v živote, bohužiaľ, menej, ale našla som si aj trošku času na dokončenie toho, čo som si pre vás vymyslela,“ muzikantka uviedla a následne prezradila nielen názov svojho nového diela, ale i čas, kedy uzrie svetlo sveta.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

BUDE ALBUM! Tento album bude niesť názov „ŠTYRI“a bude obsahovať všetky skladby z EPčiek, ktoré vyšli minulý rok+prekvapko. A vy si ho budete môcť objednať pod vianočný stromček,“ teší sa Dominka a spolu s ňou i tisíce nadšených fanúšikov.

Zdroj/Foto: Instagram/DominikaMirgovaOfficial