Seriál Oteckovia sa stal jedným z najúspešnejších televíznych projektov na Slovensku. Veľkej popularite pritom vďačí i hviezdemu obsadeniu, v rámci ktorého sa do povedomia verejnosti dostala aj divadelná herečka Janka Kovalčíková. Tá sa dokonca najnovšie pochválila horúcou novinkou!

Jana Kovalčíková, známa pod úlohou bystrej Emy, tvorila pár so svojím hereckým kolegom Romanom Poláčikom, takisto účinkujúcim v Oteckoch. Bývalá dvojica však v novembri minulého roka potvrdila rozchod, a to i napriek tomu, že v seriáli naďalej hrajú množstvo zamilovaných scén.

Jana Kovalčíková a Roman Poláčik tvorili pár v Oteckoch, i keď v súkromí prechádzali rozchodom

Ako sa však zdá, sympatická herečka už na bývalú lásku nadobro zabudla. Kovalčíková sa totiž najnovšie pochválila novým vzťahom, a to len pár mesiacov od rozchodu. „Uvedomila som si, že by som mohla vyskúšať niekoho normálneho. Je to absolútne normálny občan,“ potvrdila samotná Jana v relácií Neskoro večer, pričom vtipne uviedla, že sa tentokrát nejedná o verejne známeho muža.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Meno nového partnera si Kovalčíková nateraz necháva len pre seba. Napriek tomu sa však na sociálnej sieti neváhala pochváliť zábermi z výletu v Oščadnici, kde môžeme čerstvý párik vidieť v lone zasneženej prírody. Ale im to spolu pristane, však?

Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/j.kovalcikova