Tretia séria markizáckych Oteckov prináša silnú dávku emócií, ktoré divákmi doslova lomcujú. Po mega úspechu vtipného sporu medzi ženami a mužmi prichádza na rad stupňovanie napätej atmosféry medzi Lindou a Tomášom. V uplynulej epizóde však sympatický tatušo poriadne prekvapil priam vyhrotenými reakciami. 

Pre fanúšikov markizáckeho trháku nie je žiadnym tajomstvom, že seriálovej učiteľke už biologické hodiny hlasito tikajú. Linda v Tomášovi vidí dokonalého otca pre svoje vytúžené bábätko, čo mu už začala patrične dávať najavo. No fakt, že fešný veterinár sa na plán o ďalšom dieťati absolútne vôbec nechytá, by bolo veľmi slabé slovo.

Linda Tomas

V najnovšej epizóde sa populárna kráska rozhodla vytasiť najmocnejšie ženské zbrane a milovaného partnera zvádzala všetkými možnými spôsobmi. Avšak odmietnutia, akých sa od Tomáša dočkala, by uniesla len máloktorá žena. Atraktívny otecko sa totiž nielenže vyhováral na vymyslené povinnosti rôzneho druhu, ale dokonca od nažhavenej priateľky v župane zbabelo ušiel.

Pomyslenie na splodenie bábätka v Lindinej spriaznenej duši vyvoláva nemalý stres. Posledné scénky v Oteckoch tak čím ďalej tým viac naznačujú krízu medzi sympatickými zaľúbencami, ktorá by už v blízkej budúcnosti mohla vyústiť do definitívneho odchodu Márie Bartalos z populárneho seriálu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Maria Bartalos

Lindina snaha o zvádzanie Tomáša

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube