Dni, kedy Slovensko evidovalo nula nakazených koronavírusom, sú dávno za nami. Len za včerajší deň pribudlo 62 nových prípadov. Aktuálne tak čelíme druhej vlne, ktorej sme sa všetci nesmierne obávali, avšak nielen skrz možného infikovania, ale aj nepríjemných opatrení. Tie opäť narobili vrásky na čele obrovskému množstvu ľudí vrátane školákov, ich rodičov, podnikateľov či umelcov. K novým nariadeniam sa rozhodol vyjadriť i známy raper Kali, ktorý vo svojich slovách neskrýval hnev.

​„Od prvého septembra dôjde k veľkej socializácii našich detí a študentov, čo je vždy živná pôda na zvýšenú aktivitu vírusu. Potrebujeme ubrať replikáciu vírusu, preto sme sa rozhodli zakázať hromadné podujatia nad 1000 účastníkov v exteriéri, v interiéri nad 500 účastníkov. Samozrejme, stále sú povinné rúška,“ uviedol minister zdravotníctva Marek Krajčí na mimoriadnej tlačovej konferencii, z ktorej sa verejnosť dozvedela i to, že okrem svadieb môžu trvať všetky interiérové hromadné podujatie iba do 23.00 hod. Toto opatrenie sa, samozrejme, týka aj koncertov, čo rozhodne prekazilo radosť mnohým umelcom vrátane Kaliho.

Kali postava

Vždy vysmiaty a dobre naladený raper sa tentokrát vytočil tak, ako sme ho zatiaľ ešte asi nevideli. ,,Robia chybu za chybou a aby to pozakrývali, tak urobia extrémnu kktinu vo forme opatrení, ktoré ani nie sú opatrenia, len proste aby bolo,“ vyjadril sa na margo nových obmedzení, neskrývajúc veľkú zlosť.

Kali si vraj nie je vedomý toho, že by sa nejaký človek nakazil na akcii pred alebo po jedenástej hodine večernej, pričom vonkoncom nesúhlasí ani s nosením rúšok. ,,Tým posielajú ľudí v podstate do nemocníc. Nebudem rešpektovať žiadne prij*ebané nariadenia od hlupákov,“ pokračoval vo svojich drsných slovách na adresu našich vládnych predstaviteľov.

,,Fakt si myslia, že na základe ich prikázaní dám svojej dcére náhubok? Musí im je*ať,“ rozčuľuje sa jeden z najobľúbenejších hudobníkov Slovenska, ktorý vraj od štátu nikdy nič nedostal, iba mu venoval formou nezmyselných daní. ,,Slobodu mi nikto brať nebude,“ odkazuje známy otecko, ktorému rovnako ako mnohým ďalším hudobníkom vydržala radosť z koncertov naozaj krátko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TK, Instagram/dezertkalimusic, igor_matovic_olano, YouTube, Facebook/Igor Ma