Keď prehnaná sranda bolí, nie je naozaj vtipnou a hlavne nespôsobuje radosť. Takto jednoducho sa dá popísať účinkovanie jedného z porotcov v šou Tvoja tvár znie povedome. O koho ide?

Obľúbený moderátor televíznej relácie 5 proti 5 Andrej Bičan nie je žiadnou neznámou tvárou. Naopak, už v minulosti účinkoval v mnohých projektoch rôznych televízií a aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Aj preto Markíza vsadila na jeho zdanlivú obľúbenosť u slovenského publika a obsadila ho do roly porotcu jej štvrtej série.

Andrej bral spočiatku svoje pôsobenie v šou naozaj seriózne a jednotlivé vystúpenia hodnotil, ako mal. Zlom nastal až v tretej časti, kde spoločne vystupoval s moderátorom Martinom Nikodýmom, kedy stvárnil komika Iva Pešáka. Avšak masku po tomto vystúpení neodložil a v imitovaní pokračoval aj ako porotca, čo už miestami pripomínalo zúfalú snahu zaujať a rozosmiať ľudí.

andrej bičanV podobnej komédii moderátor pokračoval aj nasledujúce kolo, na čo diváci reagovali obrovskou kritikou na jeho osobu. Kdekoľvek sa tak spomenie meno Bičan, ľudia hromžia, pričom pozitívnych komentárov akosi ubúda. Napriek tomu, že reakcie na jeho osobu vôbec nie sú lichotivé, podľa informácií portálu Pluska.sk televízia Markíza žiadne personálne zmeny v obsadení poroty neplánuje. „Hodnotenia porotcov sú subjektívne a môžu vyvolať rôzne, aj neúhlasné reakcie divákov, to však nie je dôvod na akékoľvek personálne zmeny v porote,“ vyjadrila sa Markíza.

Herec na svojom Instagrame  dokonca zdieľa video, na ktorom môžete vidieť, že ho už naozaj nikto nepočúva a všetci radšej odcházajú domov. Situáciu sa snaží zachrániť aspoň Zuzana Fialová, ktorá Bičana podporuje slovami: „Ja som tvoj divák.“ 

Výber komentárov nespokojných divákov

tvoja tvár znie povedome

tvoja tvár znie povedome

Zdroj: Pluska.sk instagram | Foto: Instagram