Moderátorka Jasmina Alagič (28) si momentálne hrkúta s raperom Rytmusom (41), ale o jej predošlých vzťahoch sa vie len málo. Práve v týchto dňoch však vyplávalo na povrch dobre strážené tajomstvo o tom, prečo zrejme tajila svojho bývalého.

Jasmina Alagič sa za posledné týždne vyhupla na prvé priečky sledovaných celebrít potom, ako prijala ponuku moderovať úspešnú spevácku súťaž Superstar a hlavne po prevalení informácie, že sa dala dokopy s raperom Rytmusom. Aj keď sa o jej predošlých milostných zápletkách vedelo len málo, teraz sa podarilo odtajniť, kto je jej záhadný ex a prečo ho zrejme pred verejnosťou tajila.

Aj keď si dnes moderátorka užíva byt na lukratívnej bratislavskej adrese, v minulosti sa zdržiavala v petržalskej novostavbe, kde dodnes na schránke svieti meno Alagič spolu s menom jej bývalého priateľa, ktorý vtedy byt aj vlastnil. Spoločné nažívanie však nie je nič neobvyklé, za pozornosť stojí skôr fakt, že meno jej bývalého svietilo aj v policajných spisoch. Pri akcii Gondola ho totiž polícia v 2016 zatkla, niekoľko mesiacov držala vo vyšetrovacej väzbe, pričom bol spájaný s nebezpečnou skupinou Piťovcov. Jasmina sa neskôr stala majiteľkou spomínaného bytu v Petržalke a o čosi neskôr vymenila adresu aj frajera. A práve tieto nelichotivé skutočnosti môžu byť dôvodom, pre ktorý sa Jasmina so svojím ex na verejnosti príliš nechválila.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram