Moderátor Vilo Rozboril pomohol počas svojej kariéry už množstvu divákov splniť si sny, či už ako chlapík v uliciach, ktorý v Cestovinách rozdával dovolenky alebo „anjel“ z relácie V siedmom nebi. Ako sa zdá, obľúbenej tvári TV JOJ sa karma vracia a na sociálnej sieti zverejnil jedinečný odkaz pre svoju manželku, ktorý by dojal každú ženu.

Áno, prezentovať svoj vzťah na verejnosti sa niekomu môže zdať zbytočné či umelé, avšak Vilo Rozboril to spravil na svoje ročné výročie s manželkou Sandrou naozaj romanticky. Pôvabnú fotografiu so svojou polovičkou doplnil krátkym popisom, pričom z krátkeho vyjadrenia sála láska, neha, vďačnosť i pokora zároveň:

„Pred rokom a 2 dňami sme si povedali “áno”, tak dnes to trochu oslavujeme. A prečo? Lebo je čo oslavovať. :) Lebo svoju ženu ale fakt veľmi ľúbim! ❤“ napísal dojatý modetáror na sociálnej sieti Facebook. Vilo a Sandra tvoria pár približne dva roky, pričom pre oboch ide o tretie manželstvo. Veď ako sa vraví- do tretice všetko dobré, no nie? :) Srdečne blahoželáme! :)

Zdroj: Facebook/ViloRozboril | Foto: Instagram/ViloRozboril