Spomínate si na finále SuperStar, na ktorom sa Monika Bagárová divákom prihovárala iba prostredníctvom videohovoru? Dôvodom bol jej čerstvý príchod z nemocnice, odkiaľ si doniesla úžasnú dcérku Rumiu. Tá už oslávila tri roky!

Čas beží ako voda a pociťuje to aj obľúbená speváčka Monika Bagárová, keď sa zadíva na svoju jedinú dcérku. Z Ruminky je už veľká slečna a maminkina parťáčka, ktorá komunikuje jedna radosť, krásne spieva i tancuje.

27. mája tomu boli presne tri roky, čo sa roztomilé dievčatko vypýtalo na svet. ,,Zase to tak šialene rýchlo utieklo, toľko sme toho za ten rok spolu zažili, toľko krásnych momentov. Milujeme, aká si vtipná, to, ako sa spolu stále smejeme, koľko dobra a lásky rozdávaš. Prajeme ti, nech si túto krásnu energiu nesieš po celý život, zdravie a božie požehnanie. Si naše všetko, veľmi ťa milujeme. Maminka a Leo,” napísala Monika na Instagram, kde zverejnila aj niekoľko záberov.

Napriek tomu, že si populárna umelkyňa svoj nový vzťah stráži, pre tentokrát spravila výnnimku a so sledovateľmi sa podelila aj o snímky, na ktorých sa nachádza jej pohľadný priateľ. Pozrite sa, aká je z nich nádherná rodinka!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika