Božská Jennifer Lopez je jednou z celebrít, ktorým naozaj úprimne závidíme to, ako vyzerajú. Skvelý vzhľad, vďaka ktorému by ste jej pokojne tipli aj o dvadsať rokov menej, to už rozhodne stojí za zamyslenie. A ak sa budete riadiť jej radami, pokojne to zvládnete aj vy!

Napriek tomu, že ani Jennifer rozhodne nemladne, pribúdajúce roky na nej absolútne nie je vidieť. Patrí medzi najlepšie vyzerajúce ženy šoubiznisu a stále dokáže vzbudiť záujem aj u mužov, ktorí sú od nej podstatne mladší. Otázkou je, ako to len robí?! Odpoveď je však jednoduchšia, než si myslíte. A my sme ju pre vás zistili!

Na prvom mieste je prírodná kozmetika

Kozmetické prípravky plné chémie by ste mali vyhádzať do koša. Na prvom mieste by mala byť rozhodne prírodná kozmetika, ktorá pleť vyživí a nebude ju zbytočne zaťažovať látkami, ktoré sú v prípravkoch obsiahnuté.

Venujte čas sama sebe

Žiadne výhovorky, že nemáte čas! Každý deň si jednoducho nájdite polhodinku, počas ktorej sa budete venovať len a len sebe. Nebudete pracovať, nebudete upratovať, variť ani nič robiť. Budete proste relaxovať. Verte, že v konečnom dôsledku sa vám táto perfektná kúra dokonale odzrkadlí na kope energie, ktorú dostanete.

Doprajte si sladkosti

Pravidlo, ktoré každú z nás poteší azda najviac! Ak vám chutí sladké, jednoducho si ho prestaňte neustále odopierať. Koniec koncov, aj tak raz podľahnete aspoň malej tabličke čokolády. :) Navyše, ak si na sladkom pochutnáte bez výčitiek, oveľa menej to uškodí vašej postave. Nezabúdajte, že všetko je len vo vašej hlave. Možno nebudete mať konfekčnú veľkosť XS, ale budete sama so sebou maximálne spokojná, presne ako Jennifer.

Ikona Jennifer Lopez

Zázračný avokádový olej

Jennifer ho nazýva aj elixírom mladosti. A má aj prečo! Avokádový olej vyživuje a zároveň chráni vašu pleť pred rôznymi kožnými problémami. Je účinným pomocníkom proti akné a aj iným malým zápalom. Zvyšuje kvalitu vlasov, nechtov a ešte k tomu čistí pokožku. Myslíme, že nepotrebujete viac dôvodov, prečo ho začať používať :)

Masáž hlavy

Vlasy sú korunou krásy, a preto by ste nemali šetriť na výživných maskách. Prípadne si do končekov votrite kvalitný olivový olej aspoň každý druhý deň. Málokto však vie, že samotná starostlivosť o vlasy nestačí. Dôležitá je aj masáž hlavy, ktorá nielenže podporuje rast vlasov, ale zároveň prekrví pokožku, čím sa zlepšuje ich kvalita a lesk.

Komunikuje s dermatológmi

Priznajme si, každý je pánom svojho remesla a nemôžeme vedieť úplne všetko. Preto ak sa bližšie nerozumiete do zloženia kozmetických prípravkov, mali by ste si nechať poradiť od dermatológa. Ten presne vie, čo sa s vašou pleťou znesie a čo jej, naopak, uškodí. Odporučí vám najkvalitnejšie prípravky, ktoré budú k vašej pleti a pokožke nadmieru šetrné.

 

Dôkladné čistenie

Základom nie je sa krásne nalíčiť, no predovšetkým treba pleť dôkladne vyčistiť. Robte to ako Jennifer! Najskôr si make-up odlíčte kvalitným čistiacim mliekom, nechajte ho chvíľu pôsobiť a potom tvár umyte mydlom s jemným pílingovým účinkom. Aspoň raz za čas si urobte aj vyživovaciu masku a na záver ešte naneste nočný krém.

 

Foto: Instagram.com, hdwallpaper.nu