INZERCIA| Manikérky, pedikérky, kaderníčky, masérky, vizážistky, právničky či podnikateľky v gastre. Určite sa medzi nami nájde mnoho šikovných a vynaliezavých biznismaniek, o ktorých by mal svet vedieť. K úspechu však nestačia len sociálne siete – k zástupu nových klientov dokáže pomôcť aj vlastný web, pričom tvorba webových stránok môže byť s novou službou Welcomio.com úplnou hračkou!

Ak máte čo ľuďom ponúknuť, len ste doteraz nevedeli, ako na to, Welcomio.com je rýchla a jednoduchá cesta k tomu, ako si môžete vytvoriť vlastnú webovú stránku. Nebojte sa, nie je to žiadna španielska dedina!

Tvorba web stránok nebola pre bežného človeka nikdy prístupnejšia. Nepotrebujete k tomu žiadne kódy či profi vedomosti, stačí vám jedine telefón. Welcomio vás prevedie celým procesom za extra krátky čas. Tvorba web stránky vám zaberie iba päť minút, počas ktorých si vyplníte údaje, ktoré uznáte za vhodné, ako napríklad kontaktné informácie či otváracie hodiny. Jedným kliknutím si dokonca viete nastaviť nadpisy, farby, obrázky aj texty.

Čo pri oslovovaní potenciálnych klientov, respektíve zákazníkov zohráva nesmierne dôležitú úlohu, je umiestnenie vo vyhľadávačoch. A keďže je Welcomio maximálne prehľadné, váš web môže byť medzi prvými výsledkami v hľadaní na Googli. Nie je vylúčené, že tvorba webovej stránky so sebou neprinesie aj nejaké nezrovnalosti, avšak nemusíte sa báť. Technická podpora vám rada pomôže a na všetko zodpovie do 24 hodín. Tak čo, už viete, ako sa bude volať váš web? 🙂

VYTVORTE SI WEB STRÁNKU NA WELCOMIO.COM