V reality show Farma sa neustále niečo deje, až je ťažké vybrať, čo sa objaví na televíznych obrazovkách. Dôsledkom toho tak mnoho situácií divák nevidí. Rovnako to bolo aj v prípade priznania Silvie Šuvadovej – herečka žijúca v Los Angeles prehovorila o svojich začiatkoch v slovenskom šoubiznise.

Na záberoch, ktoré sa nedostali na obrazovku, je možné vidieť, ako sa Silvia snaží o porozumenie a otvorený rozhovor s drzým mladíkom Jurajom, ktorý mal nedávno konflikt s Martinom Šmahelom, dokonca ho obvinil z toho, že je „teplý“.

juraj solčanský

Následne nastali pre Juraja ťažké časy a práve kvôli dusnej atmosfére a napätých vzťahoch sa mu Silvia rozhodla podať pomocnú ruku. V rámci súkromného dialógu mu ale porozprávala i o sebe, konkrétne o svojich ťažkých začiatkoch v divadle.

„Keď som bola mladá, mala som dvadsať (tri, štyri, päť) a v divadle boli o generáciu starší ľudia a súdili ma za to, aká som bola… vieš… bola som nimi nepochopená… bola som iná… bola som mladá, potrebovala som pomoc a podporu a pochopenie tých ľudí o generáciu starších a nie nejaký krik. Alebo súdenie, ako keby som mala ja nažité toľko, koľko čo oni… chápeš?“ priznala Šuvadová.

silvia šuvadova

Juraj, zahalený v kapucni a s rukami zloženými na hrudi, len stál a celé jej vyznanie pozorne počúval, pričom na znak súhlasu prikyvoval. Farmárka mu medzitým ponúkla i možnosť spolu meditovať – vraj aby so svojimi pocitmi nezostával sám, pretože to je to najhoršie. Očividne Silvia vedela, o čom hovorí. Tiež zdôraznila fakt, že pred 20-timi rokmi tak kvôli pocitom nepochopenia v slovenskom šoubiznise a samote musela utiecť na druhú stranu sveta.

Video rozhovoru Silvie a Juraja si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook