Voľné miesta a pracovné ponuky na nás kričia z každej strany. Avšak ak sa chceme dostať na určitú pozíciu, takmer vždy musíme absolvovať pohovor. Obľúbení YouTuberi Naked Bananas pre nás vypichli typy ľudí, pri ktorých zrejme personalistom alebo zamestnávateľom stoja vlasy dupkom.

Dobré pracovné ponuky ľuďom z neba zväčša vôbec nepadajú. Pokiaľ sa chcú niekde zamestnať, je vždy len na nich, po akej šanci siahnu. Ak už nepatríte ku školopovinným, zrejme takéto situácie veľmi dobre poznáte – napísať si dobrý životopis a následne dúfať, že si vás kompetentní zavolajú na pohovor, kde sa ukáže, ktorým smerom sa bude vaša cesta uberať. Zamestnávateľ však nikdy nevie, aký výkvet si pred neho sadne. Určite častokrát aj týpci, ktorých si na paškál vzali chlapci z Naked Bananas.

Umelé pipinky, vystresovanci či grázli. Aj takéto typy ľudí zablúdia na pracovný portál s cieľom prilepšiť si. Ich predstava či doterajšia profesia síce vôbec nezodpovedá požiadavkam zamestnávateľa, avšak to im vôbec nevadí – hlavné je, že ide o voľné miesta, kde sa už vidia ako najväčší králi. Pozrite si vtipné video od Naked Bananas, ktoré vám zaručene zlepší deň!

Zdroj/Foto: YouTube