Pobyt v nemocnici nie je určite pre nikoho príjemným, no situáciu pacientom nezlepšuje ani strava, ktorá sa podáva v zdravotníckych zariadeniach. Najnovšie internetom koluje večera pre ročné dieťatko – nebudete veriť vlastným očiam!

Je všeobecne známe, že nemocnica nie je žiadny hotel so špičkovým jedlom. Avšak podávaná strava, ešte k tomu aj pre chorých ľudí, by ako takú úroveň mať určite mohla.

Nedávno sme vám priniesli dokumentáciu toho, čo dostala v nemocnici na večeru istá Slovenka. Od piatej poobede do ôsmej hodiny rannej jej mal stačiť kruh chleba, jeden plátok salámy a malé masielko. Svoj príspevok okomentovala slovami, aby si takéto jedlo dala zjesť svojmu dieťaťu pani ministerka. Nuž ale náš štát má pre deti pripravené úplne iné meníčko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vo facebookovej skupine Nekŕmte nás odpadom sa objavila snímka večere naservírovanej pre ročné dieťa, mimochodom, s diétou. ,,Toto je nemocničná večera pre 1-ročné dieťa. To v tom tanieri je puding, ktorý si máte pravdepodobne natrieť na sendvič. Zelený banán je len bonus. Síce má dieťa diétu, ale toto je moc,“ okomentoval snímku jej autor. Pri pohľade na ňu sa zrejme i vy opýtate, či si náš štát a nemocnice zo Slovákov robia srandu… pretože toto je čistý výsmech!

Zdroj/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, depositphotos.com