Zrejme každá séria obľúbenej reality šou s názvom Farma mala svojho najväčšieho „makača“, ktorým sa tentokrát stal bojovník dušou i telom Imrich Zambo. Jeho cesta za finančnou výhrou sa však skončila v momente, keď sa ocitol v dueli s Ibrajimom Maigom.

Dráma, akú nikto nečakal. Imrichov odchod z vidieckej reality šou sprevádzala poriadna dávka smútku. Porazeného farmára musela z duelantskej stodoly odniesť záchranná služba rovno do nemocnice kvôli seknutiu v krížoch. Následkom nevydržateľnej bolesti sa nedokázal ani rozlúčiť s ostatnými súťažiacimi či určiť nového farmára týždňa.

Keďže sa reality šou natáča s časovým odstupom, od Imrichovho televízneho vypadnutia ubehlo už niekoľko týždňov. Zotavený sa tak dostavil do relácie Teleráno, kde pôsobil zdravo a vyrovnane. Farmár dokonca priznal, že prvotná bolesť prišla ešte v duelantskej chatke, kde kvôli zlým podmienkam ohrozil svoje zdravie.

Tam v noci trošku bola zima a tam som vtedy už cítil, že som prechladol na tie kríže trošku,“ rozhovoril sa o čase strávenom na zúboženom statku. Neskôr dokonca venoval pár ostrých slov na adresu svojich bývalých súperov.

Som bol sklamaný aj z tých ľudí, pretože nie každý mal taký prístup k tej Farme ako ja,” predniesol spočiatku. „Tam sa niektorí fakt išli iba prezentovať a niektorí tam išli robiť. Bohužiaľ, ten pomer bol trošku inakší. Tých, čo sme robili, bolo veľmi málo ako tých, čo sa prezentovali,“ objasnil svoj skutočný pohľad na ostatných farmárov, pričom neskrýval značné sklamanie.

S Imrichovým názorom sa stotožňuje aj množstvo divákov, podľa ktorých takéto správanie do televízie rozhodne nepatrí, a šancu na nový život by si zaslúžili skôr ľudia ochotní zabojovať z plných síl. Čo si o tom myslíte vy? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Viac informácií o súboji Imricha Zamba s Ibim Maigom nájdete >>>TU<<<

Imro sa v Teleráne rozhovoril o Farme

Foto: Facebook, TV Markíza l Video: Streamable.com/YouTube